Zmrzlina chutná celoročně

.

Točená zmrzlina http://www.adriagold.cz/cs/produkty/tocena http://www.adriagold.cz/cs/produkty/tocena http://www.adriagold.cz/cs/produkty/tocena http://www.adriagold.cz/cs/produkty/tocena http://www.adriagold.cz/cs/produkty/tocena http://www.adriagold.cz/cs/produkty/tocena http://www.adriagold.cz/cs/produkty/tocena http://www.adriagold.cz/cs/produkty/tocena http://www.adriagold.cz/cs/produkty/tocena http://www.adriagold.cz/cs/produkty/tocena http://www.adriagold.cz/cs/produkty/tocena http://www.adriagold.cz/cs/produkty/tocena http://www.adriagold.cz/cs/produkty/tocena http://www.adriagold.cz/cs/produkty/tocena http://www.adriagold.cz/cs/produkty/tocena http://www.adriagold.cz/cs/produkty/tocena http://www.adriagold.cz/cs/produkty/tocena http://www.adriagold.cz/cs/produkty/tocena http://www.adriagold.cz/cs/produkty/tocena http://www.adriagold.cz/cs/produkty/tocena http://www.adriagold.cz/cs/produkty/tocena http://www.adriagold.cz/cs/produkty/tocena http://www.adriagold.cz/cs/produkty/tocena

Zchlaďte se v horkých letních dnech vynikající pochoutkou. Tou je naše točená zmrzlina od Adria Gold s.r.o. Jsme česká společnost, která je na trhu již 20 let a působí v oblasti cukrovinek. Naše působnost nespadá pouze pod Českou republiku, ale i pod Slovensko. Děláme zmrzliny na dvou bázích, smetanové a ovocné.

.

Točená zmrzlina

Točená zmrzlina se vyrábí z mražených nebo práškových směsí, které jsou bezlepkové. točená zmrzlina je vyráběna z těch nejkvalitnějších surovin, které jsou uspořádány tak, aby vznikla lahodná a plná chuť. Již hotové mražené směsi jsou homogenizované a pasterizované, což lze udělat i s práškovými směsmi po jejich namíchání.

Druhy

Dodávané druhy jsou vanilka, čokoláda, citron, jahoda, malina a pistácie. Na všech si zajisté pochutnáte.

Zmrzlina chutná celoročně
4 (80%)3
.